Amerika'da Yaşıyorum  Takipte kalın    
Amazon para kazandırıyor

Size daha önce Fetch Rewards ve Ibotta gibi alışveriş sonrasında fişinizi okutarak para kazanma yöntemlerini anlatmıştım. Eğer bunları bilmiyorsanız üzerlerine tıklayıp o yazılarıda okumanızı tavsiye ederim.

Ama şimdi size daha güzel bir haberim var. Amazon tüm piyasada olup bitenleri anlamak ve analiz etmek için aynı şekilde yeni bir çalışmasını geçen hafta tanıttı.

Amazon  Shopper Panel isimli bu uygulama ile Amazon dışındaki tüm harcamalarınızın fişlerinizi okutarak size Amazon harcamalarınızda kullanabilecek ödül para olarak hesabınıza yükleyecek.

Şu an yoğun bir ilgi olduğundan sadece ön başvuru alıyor. Ben bugün kabul aldım. Kullanmaya daha başlamadım. 

Amazon, Whole Foods ve Amazon mağazaları dışındaki her hangi bir mağazanın fişlerini okutabilirsiniz.Ayrıca online yaptığınız başka sitelerin faturalarınıda Amazon’a email atarak hesabınıza eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Her ay sonunda topluca kazandığınız puan otomatik olarak Amazon hesabınıza ekleniyor. Sizin ekstradan bir şey yapmanıza gerek kalmıyor.

Şimdi yapmanız gereken alttaki linke tıklayıp programı indirim sıraya girmek. Programa kabul alınca size app üzerinden bildirim geliyor ama ara ara app’i açarak kontrol etmenizde fayda var.

https://panel.amazon.com/

Kampanya'yı paylaş:
Kampanya'ya Git