Amerika'da YaşıyorumAmerika'da Yaşıyorum Amerika'da Yaşıyorum  Takipte kalın    

Bedava veya indirimli Amazon Prime üyesi nasıl olunur?

Bedava veya indirimli Amazon Prime üyesi nasıl olunur?

Amazon Fırsatlarından yararlanırken aynı anda birden fazla indirimli ürünü sepete ekleyip, ayrı ayrı indirim kodları eklemek mümkün değil. Bu nedenle Prime üyeliği olmayanlara Amazon kargo bedeli istemekte ve yavaş gönderim ile ürünlerini göndermekte. 

Bende günde 8000’den fazla  Amazon Fırsatları paylaşıyorum ve bu ürünlerin geneli $35 altında. Yani Prime üyesi olmayanlar için Amazon ekstradan kargo bedeli istiyor.

Prime üyesi olmayan takipcilerim kargo parası ödemek istemediklerini ve en ucuz şekilde nasıl Prime üyesi olacaklarını sürekli bana soruyorlar. Bu yazıyı hazırlamamın nedeni; bu yazı burada kalsın ve sürekli okunsun diye genel bir duyuru yapmak istiyorum.

 

 

Normalde şu an Amazon Prime yıllık üyelik ücreti aylık $14.99 yani yıllık $179 ama şu an benim davet linkim ile buraya tıklayınca 30 gün boyunca ücretsiz Amazon Prime üyesi olabilirsiniz. 

 

 

Hatta öğrenci iseniz buraya tıklayarak üye olursanız bu süre 6 ay ücretsiz.

 

 

Ayrıca  buraya tıklayarak EBT ve Medicaid yardım kartları sahipleri için %50 indirimli üyelik ile hemen şimdi üyelik yaparak Prime avantajlarından yararlanabilirsiniz.⁣

 

Amazon Fırsatları sayfamdaki her fırsatın altında ürün fiyatlarının belirtilen yerin hemen altında aslında bu linkler ilk günden bu yana duruyor ama görmüyor olabilirsiniz. İlerde bir arkadaşınıza Amazon Fırsat linkini gönderirseniz ve arkadaşınız Amazon Prime üyesi değilse kendisine Bedava Üyelik linkinin orada olduğunu belirtebilirsiniz.

Prime üyelik yapınca tek avantajı bedava kargo değil tabiki, üyelik ile beraber gelen Prime Video, Prime Music ve sınırsız fotoğraf saklama gibi bir çok Prime özelliğinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

 

Buraya tıkla > 30 gün boyunca ücretsiz Amazon Prime üyeliği linki

Amazon Prime üyesi daha önce olmamış YENİ EMAİL ADRESİ kullanılarak bu fırsattan yararlanılabilirsiniz.)
 

 

Buraya tıkla > 6 ay ücretsiz Amazon Prime üyeliği linki

(Daha önce üye iseniz veya ilk kez kullanıyorsanız bu fırsattan yararlanabilirsiniz.)
 

 

Buraya tıkla >  EBT ve Medicaid kart sahipleri için %50 indirimli Amazon Prime üyeliği linki

(Daha önce üye iseniz hesabınızı indirimli üyeliğe çevirebilirsiniz.)

 

 

Kampanya'yı paylaş: