Amerika'da Yaşıyorum  Takipte kalın    
Coupons.com (Yazdırılabilir kuponlar - Printable Coupon)

Size kupon ile alakalı en büyük

web sitesini

anlatacağım. Siteye girip üye olmanız yani Sign Up olmanız gerekiyor. Facebook hesabınız var ise çok kolay ama yoksa üye olurken telefon ve emailinizi vermeniz yeterli.


Sayfanın üst kısmında PRİNTABLE Coupon ve DIGITAL COUPON diye iki başlık göreceksiniz. Daha önce Fırsatçının El Kitabı 4 numaralı başlıkta dijital kuponların ne olduğunu anlatmıştım. Bu yüzden sadece bu başlık altında YAZICIDAN Yazdırılması gereken kuponlardan bahsedeceğim.


Bu site diğer tüm anlattığım sitelere göre çok daha kuralcı.Her kuponu bir hesaptan sadece bir kez bastırabilirsin. PRINT dedikten sonra printerda kağıt sıkıştı, kartuş bitti hiç bir şekilde tekrar bastırma hakkınız yok. Bu nedenle printerınızın çalıştığına emin olun.
Renkli bastırmaniza gerek yok. Evde printer yok ise bir iki defa bir başkasının printerını kullanın, baktınız sürekli bu siteden kupon çıkartıyorsunuz, eve en ucuzundan bir printer alırsınız.


Ben her hafta size Walgreens ve CVS alışverişlerini anlatırken hem bu kuponları hemde dijital kuponları bir arada kullanıyorum.
👍🏻

Coupons.com

’un telefon uygulamasıda var. Oradan da inceleyebilirsiniz. Program kafa karıştırıcı değil.
Bir kere print yapamayınca hakkınızı kaybediyorsunuz. Bu yüzden ilk önce hiç kullanmayacağınız bir kuponu print etmeye çalışın. Daha sonra kullanacağınız kuponları rahat rahat bastırırsınız.

Kampanya'yı paylaş:
coupon for hotels com code walgreens com photos coupons www uniform advantage com coupon movietickets com promo code cheaptickets com promo codes eneba com discount code hotels dot com coupon code www mperks com meijer planet7casino com coupon codes www bath and body works com coupons