Amerika'da Yaşıyorum  Takipte kalın    
Hızlı biten kampanyaları kaçırmamak için Telegram kullanın

 • Hızlı biten kampanyaları ve bedava ürün gönderim kampanyalarını kaçırmak istemiyorsanız bu yazıyı mutlaka okuyun.
 • Günlük olarak sizin için seçtiğim Amazon dışındaki tüm kampanyaları web sayfamdaki “Günün Fırsatları” başlığı altında paylaşıyorum. Bu başlığı gün içinde mutlaka ara ara ziyaret edin. 
 • Günlük olarak yayınladığım binlerce Amazon indirimli ürünleri içinden sizin için seçtiklerimi web sayfamdaki “Amazon Fırsatları” başlığı altında paylaşıyorum. Bunları da tek tek İnstagram hikayemde paylaşıyorum.
 • Ama Amazon’dan almak istediğiniz bir ürün varsa İngilizce olarak web sayfamın arama özelliğini kullanarak veya kategorilerden seçerek diğer tüm Amazon indirimlerini görebilirsiniz. Farkında olmayabilirsiniz ama günlük 8.000’den fazla ürün sürekli olarak güncellenerek her gün yenileri geliyor. Mesela toy, shoe, kitchen diye tek kelime ile yukardaki arama bölümünden arama yaparak bir çok ürüne sitemde indirimli ulaşabilirsiniz.
 • Gelelim bu yazının en önemli kısmına. Instagram’da bazı şeyler paylaşırken malesef kısıtlandırılıyor,  örneğin “yüze takılan şey” diyerek bazı engelleri aşmaya çalışsamda , bazılarını aşamıyorum. Bir de instagramda bir konuyu paylaşması çok zaman alıyor. Bu gibi sebeblerden dolayı hızlı mesajlaşmak ve anında bildirimler için Telegram mesajlaşma programını kullanıyorum.
 • Whatsapp gibi mesaj grubu kurarken telefon numaraları paylaşmadan ve binlerce kişinin özel bilgilerini koruyarak katılabileceği mesajlaşma gruplarından en kolay kullanılan platform şu an için Telegram. Sizde eğer çok hızlı biten Playstation 5 gibi kampanyaları anında görmek isterseniz veya Amazon’da kısıtlı sayıda bedavaya dağıtılan ürünler için yaptığım paylaşımları hemen görebilmek için Telegram hesaplarımı takip edin.
 • Aşağıdaki linklerden Telegram gruplarıma hemen kayıt olabilirsiniz.
   
 • Şimdi buradaki Telegram linkine tıklayın ve telefonuza kurulum yapın ve kurulum sonrası aşağıdaki linklere tek tek tıklayın JOIN/KATIL diyerek grupları takibe alın.

Amerika’da Yaşıyorum olarak 3 farklı Telegram grubum var. Bunlar;

 1. Bedava ürünleri, takipçilerimde bulunan kuponları ve daha birçok hızlıca bitebilecek kampanyaları anında "AmerikadaYasiyorum" grubundan paylaşıyorum.
   
 2. Paylaştığım herhangi bir kampanya ile alakalı sormak istediğiniz bir şey olursa “AmerikadaYasiyorumChat” grubuna gelip kampanyalar hakkında dilediğinizi sorabilirsiniz.
   
 3. Günlük İnstagram hikayelerimde paylaştığım Amazon firsatlarını aynı zamanda Telegram üzerinden de takip etmek isterseniz “DealsPromos” grubunu takibe alabilirsiniz. Önemli bir kampanya ekler eklemez burdan anlık paylaşım yapmaktayım. Ayrıca bu hesap Türkçe bilmeyen takipcilerde bulunuyor. İsmi o nedenle İngilizce. 24-28 Kasım 2022 tarihinde Black Friday indirimleri olacak. Bu tarihte inanılmaz indirimler olacak. Bu indirimleri yayınlanır yayınlanmaz görebilmek için hemen yukarıdaki bahsettiğim 3 adımı telefonuza kurun. Black Friday'de emin olun çok ama çok kolay bir şekilde kampanyaları takip ediyor olacaksınız.

Kampanya'yı paylaş: