Amerika'da YaşıyorumAmerika'da Yaşıyorum Amerika'da Yaşıyorum  Takipte kalın    

iBotta Programı Nedir, Nasıl Kullanılır?

Ibotta nedir ve nasıl kullanılır?
Ibotta nedir ve nasıl kullanılır?

Mesela bu hafta TARGET’a gideceksiniz diyelim.(Target dışında Costco, Walmart , Dollar Tree ve diğer tüm büyük marketlerde indirimleri var)

Programı yükleyince HOME menüsüne tıklayın, marketlerin logolarını göreceksiniz. TARGET logosuna tıklayın. Açılacak sayfada SADECE TARGET marketine özel hangi ürünü alırsanız ne kadar size geri iade edeceğini belirttiğini göreceksiniz.

Mesela PHILADELPHIA krem peyniri alacağız. O zaman onun yanındaki kırmızı artı işaretine tıklıyoruz.

Diyelim bir de BEST FOODS MAYONNAİSE alacağız. Onunda yanındaki kırmızı artı işaretine tıklıyoruz.

Ibotta nedir ve nasıl kullanılır?

Burada önemli bilgi Ibotta sadece belli bir markanın belli bir çeşidinde para iadesi yapıyor. Mesela Mayonezin OLIVE OIL’lı olanını ve boyutunun 15 veya 30oz ya da 11.5 veya 20 oz olması gerektiğini altta ayrıntılı bir şekilde belirtiyor. Karmaşık gibi görünsede TARGET’da ürünün olduğu rafa gelince ve ürünü bulup elinize aldığınızda iBotta app’de bulunan Mayonez sayfasının hemen altında CHECK PRODUCT BARCODE bölümüne tıklayarak ürünün doğru ürün olup olmadığını konrtol edebiliyorsunuz.

Aynı şekilde krem peynirde ürünün ORIGINAL olmasını ve 2’li paketinin olmasını belirtiyor.

Peki resimlerin altındaki LIMIT 3 veya 5 yazınca ne anlama geliyor? O üründen iBotta 3 tane almanızı ve bu 3 ürün içinde ayrı ayrı para iadesi yapacağını belirtiyor. Yani 3 paket Mayonez alsanız $3 size iade edecek demek oluyor.

Ürünlerin fişini iBotta’ya yüklerken ürünlerin barkodlarınıda okutmanızı istediğinide burada belirtmem gerekiyor. Ayrıca sürekli kullanmaya başlayınca size bonus paralar veriyor. Bu konular detaylı şeyler burada bu konuya girmek istemiyorum.

Ibotta nedir ve nasıl kullanılır?

Ayrıca ‘online’ alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz. Her mağazanın olmasa da, birkaç mağazanın ‘online’ kategorisi var.

Online kısmını kullanmak için; Ibotta App’teki mağazanın online kısmını açıyorsunuz.

‘’Link (mağaza adı) Online Account’’ yazıyor.Ona tıklıyorsunuz.

Açılan sayfa da ‘’ Continue’’ yazısınına tıklıyorsunuz.

Hangi mağazayı aktif hâle getirecekseniz; o mağazanın App’inde kayıtlı olan email ve şifrenizi yazıyorsunuz.

‘Agree& Link’ yazısına tıklıyorsunuz .

24 saat içinde hesabınız aktif hâle gelmiş oluyor.

Ibotta nedir ve nasıl kullanılır?

Online alışverişte fiş nasıl okutulur?

Alışverişinizi yapmadan önce Ibotta App’ten alacağınız ürünü CLIP yapıyorsunuz.

Eğer Pick-up yaptıysanız; ürünü mağazadan teslim aldıktan sonra 3 gün içinde Ibotta hesabıza para gelecektir.

Ibotta kullanması karışık gibi görünen ama en çok para kazandıran program olduğunu belirtmek istiyorum. Ayrıca Programın asıl amacı size istediği ürünü aldırmak. Sizin istediğiniz ürünler genelde kampanya dışında oluyor.

Programı kurup paralar biriktikten sonra $20’a ulaşınca ister Paypal, ister Venmo, ister gift card olarak paranızı iade alabiliyorsunuz.

Bu programı kullanıp son 5 yılda $2,200 civarında para iadesi almış birini tanıyorum :)

Ibotta ile ilgili bir sorunuz olduğunda ‘accountsupport@ibotta.com’ email adresinize email atabilirsiniz. Çok kısa sürede size geri dönecekler ve sorununuzu muhakkak halledeceklerdir.

Ibotta Appe yüklemek için referans linkimi kullanırsanız siz ve ben karşılıklı para kazanmış olacağız.

Ibotta indirme linki

. Programı kurarken referans kodu sorarsa AUATSAK yazmanız yeterlidir.

İbotta kullanımını

buradan izleyebilirsiniz.

Ibotta nedir ve nasıl kullanılır?

Ibotta diye indirimli alışveriş yapanların ve kupon kullananların kullandığı çok ünlü bir program var. Bu yazımda bunun nasıl kullanıldığını kısaca bahseceğim. Programı indirip kurduktan sonra referans kodu sorarsa AUATSAK kodunu kullanarak karşılıklı para kazanabiliriz. Ibotta sizlerin gönderdiğiniz fişleri anlaştığı markalara, Amerika içerisindeki marketlerde neyin ne kadara satıldığının bilgisini vererek bu parayı onlardan kazanıyor. Ibotta’ya her fişi yükleyemiyorsunuz. Kendisinin belirlediği ürünleri aldığınız fişleri ekleyince para veriyor. Ama bu tutarlar Fetch Rewards’dan çok yüksek oluyor. Bazen öyle kampanyalar oluyorki hem marketler indirim yapmış oluyor hemde iBotta para iadesi yapıyor. Kısacası hem bedavaya ürün alıyorsunuz birde üzerine para kazanmış oluyorsunuz Ibotta’da aynen Fetch Rewards gibi yaptığınız alışveriş sonrası eve geldiğinizde fişlerinizi okutarak size para iadesi yapan bir uygulama.

Kampanya'yı paylaş:
ibotta app ibotta reviews ibotta walmart ibotta app review ibotta deals apps like ibotta ibotta sign in ibotta coupons walmart ibotta deals ibotta sign up bonus