Amerika'da Yaşıyorum  Takipte kalın    
Target alışveriniz için pratik bilgiler 2

1️⃣ Target’dan alacağınız bir şeyi Amazon, Babies R Us veya Toy R Us gibi firmaların web sayfalarına bakarak karşılaştırıp, eğer onlar daha ucuz ise yardım masasından price match yaptırabilirsiniz. Price match rakip firmanın o ürüne ait haftalık reklam bülteni yada web sayfasından ürünün stoklarda daha ucuz fiyatta olduğunu göstererek düşük fiyata alınabilmesidir. Ama asıl Target’ı özel yapan konu ise; aldığınız herhangi bir ürün 2 hafta içinde indirime girerse yine yardım masasına uğrayarak bu aradaki farkı geri alabilmenizdir.

2️⃣ Target tüm mağazalarında poşetinizi yanınızda getirdiğinizde yani onlardan yeni poşet almadan alışveriş yaptığınızda her poşet için 5 cent hesabınızdan düşebileceğinizi biliyor musunuz?


➡️Bunun için self checkout masasına gelince ürünlerini daha okutmaya başlamadan ‘I bought my own bag’ menüsüne tıklayın (resim 2 ve sonrası) ve en fazla 4 poşet getirdim diyerek işaretleyebilirsiniz. Şimdi ödeyeceklerinizi okutmaya başlayın. Hesabı öderken hesabınızdan otomatik düştüğünü göreceksiniz. Aynı şekilde kasiyere ödeme yapıyorsanız, ‘poşetimi getirdim’ diyerek adedini söyleyerek hesabınıza ekletebilirsiniz. (Resimler fiyat düştüğünü göstermek için çekilmiştir. Bir elma alıp 4 poşet fiyatı düşmedim😁)


3️⃣ Target içindeki CVS’lerden ilaçlarınızı alırsanız bir sonraki Target alışverişiniz için %5 indirim kuponu alabilirsiniz.


4️⃣ Target mağazalarındaki raflar arasında fiyat kontrol makinalarının bulunduğu yerdeki yardım telefonlarını kaldırğınızda 15 saniye içinde cevap verme zorunluluğu var. Bu telefonları sormak istediğiniz herşey için kullanabilirsiniz.

Kampanya'yı paylaş: